Zasklenie balkónov

Zasklenie svojou elegantnosťou a praktickosťou prináša nové možnosti využitia balkónov a lodžií. Väčšina zákazníkov volí tento krok najmä z energetických dôvodov, keďže vzniká tepelne vyrovnávajúci priestor, ktorý zmierňuje teplotné výkyvy počasia a v chladnejšom období pomáha výrazne ušetriť na vykurovaní.

Ale to nie je zďaleka jeho jediná výhoda. Zasklením získate viac súkromia a navyše budete chránení pred nepriaznivými vplyvmi počasia, prachom či hmyzom. Ak bývate na rušnom mieste, určite tiež oceníte túto protihlukovú bariéru. Okrem toho je zasklenie neoceniteľným pomocníkom pri zimnom sušení šatstva. Zasklené balkóny môžu byť zariadené a dekorované a určite sa stanú neoddeliteľnou atraktívnou súčasťou vašich obývacích priestorov, najmä pri relaxácii či posedení s priateľmi.


Na balkóne môžete mať v zime viac ako 30°C

Investícia do zasklenia balkónu sa Vám určite vráti v podobe úspor za energiu. Zasklená lodžia predstavuje pasívny solárny systém, ktorý môže výrazne znížiť náklady na teplo. V priemere môžete očakávať úsporu energie v hodnote 20 % ročne. Toto číslo sa mení v závislosti na orientácii balkónu, jeho zatienení a ďalších aspektoch.


Rámový systém sa vyznačuje jednoduchým a rýchlym ovládaním a priestorovou nenáročnosťou, pretože pohyb sklených tabúľ je riešený posúvaním. Pre funkčnosť systému nie je potrebná žiadna údržba. Špeciálny tvar a použitý materiál zaisťuje veľmi dobré tesniace vlastnosti. Výhodou je tiež jednoduchá montáž z priestorov bytu, ktorá nevyžaduje použitie lešenia a konečné riešenie zasklenia predstavuje veľmi účinnú prekážku pred vlámaním, čo ocenia najmä zákazníci z najnižších poschodí.

V rámových systémoch sú sklené výplne vsadené do gumového tesnenia a izoláciu medzi jednotlivými oknami zabezpečuje štetinkové tesnenie. Zasklievací systém je chránený proti otvoreniu zvonka bezpečnostnými poistkami. Bočné uzatváracie profily a špeciálne tesnenie medzi krídlami zaisťujú požadovanú tesnosť celej konštrukcie. Je koncipovaný tak, aby bol použiteľný pre všetky modulové rozmery a konštrukčné sústavy. Jedná sa o ľahké konštrukcie na stavbu veránd, altánkov a zimných záhrad.


Prečo si dať u nás zaskliť balkón?

 1. ponúkame špeciálne ceny pri odbere viac ako dvoch balkónov
 2. pozáručný servis vykonávame za polovicu
 3. získate ochranu pred dažďom, snehom a vtáctvom
 4. rozšíri sa Vám obytný priestor a teplota v izbe za balkónom sa zvýši o niekoľko stupňov
 5. montáž poskytujeme celoročne 7 dní v týždni aj do 48 hodín
 6. objednávky aj bez zálohy
 7. možnosť použiť stavebné sporenie, splátky
 8. siete proti hmyzu do posuvných rámov
 9. všetky montáže vykonávajú školení montéri
 10. v ponuke máme aj bezpečnostné, dymové, zrkadlové a kalené sklo
 11. pre zručných zákazníkov ponúkame výhodné ceny bez montáže
 12. farebné prevedenia v škále RAL

Pokiaľ si nebudete istý správnosťou alebo vhodnosťou Vašej voľby, neváhajte nás kontaktovať napríklad cez náš kontaktný formulár, prípadne na telefónnom čísle 0948 777 772. 
Poradenské služby, zameranie a nacenenie Vám poskytneme zdarma.


Ukážka našich prác:

ZAUJALA VÁS NIEKTORÁ Z NAŠICH PONÚK?

Neváhajte a napíšte nám.

KONTAKT