Zábradlia

Zábradlie je nielen funkčným prvkom, dôležitým pre zachovanie bezpečnosti v budovách, ale má aj funkciu architektonického zvýraznenia priečelia domu, balkónov, terasy, schodov vnútorných aj vonkajších. Je teda výrazným estetickým prvkom.

Je možné ich vyhotoviť v oceľovom, antikorovom či hliníkovom prevedení (stĺpiky, madlá, výplň) v kombinácii s inými materiálmi (sklom, drevom a podobne). Naše dlhoročné skúsenosti nás presvedčili, že každý z týchto materiálov je vhodný pre moderné typy zábradlí, ktoré sú elegantné, trvácne a jednoduché na údržbu. Sú rovnako vhodné tak do interiéru ako do exteriéru, kde výborne odolávajú poveternostným vplyvom počasia. Pekné zábradlie dokáže oživiť budovu a dodať jej nádych luxusu, či už ide o relatívne starší dom, alebo o novostavbu.

Ponúkame Vám realizáciu zábradlia a doplnkov v celom rozsahu od vyhotovenia koncepcie, vypracovania cenovej kalkulácie až po samotnú montáž vrátane dodávok materiálov.


Pokiaľ si nebudete istý správnosťou alebo vhodnosťou Vašej voľby, neváhajte nás kontaktovať napríklad cez náš kontaktný formulár, prípadne na telefónnom čísle 0948 777 772. 
Poradenské služby, zameranie a nacenenie Vám poskytneme zdarma.


Ukážka našich prác:

ZAUJALA VÁS NIEKTORÁ Z NAŠICH PONÚK?

Neváhajte a napíšte nám.

KONTAKT